ONR BİLİŞİM BİLGİSAYAR ve TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

    Firmamız Ankara'da 14 yıldır bilgisayar ve bilişim büro makinaları konusunda tamir bakım ve servis hizmeti veren, uzman ekibe sahip yuksek teknoloji ekipmanları ile hizmet veren bir kuruluştur. Firmamız ONR Bilişim hizmet verdiği alanlarda öncelikli hedefi kaliteli ve garantili onarım ve işçilik sunmaktır öncelikli hizmet alanlarımız notebook, bakım, onarım, satış, laptop bakım - onarım ve satış, netbook bakım, onarım, satış, pc bakım, onarım, satış, yazıcı, printer bakım onarım, fotokopi bakım, onarım, projeksiyon, bakım onarım, montaj.

    Firmamız Ankara'nın her yerine yeride servis vermektedir. Notebook, laptop, yazıcı, fotokopi gibi cihazlarınız yeride servis hizmetimizle aynı gun servis sağlamaktadır, gerektiğinde cihazınızı yerinden alır ve yerine teslim eder.

    Bunun yanı sıra yedek parça satışıda mevcut olup notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya, toner dolum, satş, kartuş dolum, satış gibi hizmetleride ayağınıza getirmektedir.

BAZI HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

dell, asus, sony vaio, toshiba, acer, lg, hp, compaq, samsung, casper, packard bell, haier, grundig, msi, lenovo,
Ankara bilgisayar teknik servisi tamiri, Bilgisayar servisi, ankara notebook tamiri ve yedek Parça, bilgisayarcı ankara, bilgisayar satış ve sıfır parça, bilgisayar servis, bilgisayar servisi, öveçler bilgisayar tamiri, ankara bilgisayar tamir, Veri Kurtarma, Kartuş Toner Dolumu, Toplama Bilgisayar, ankara bilgisayarcı, ankara bilgisayar tamircisi, bilgisayar tamircisi, ankara bilgisayar, bilgisayar bakım, bilgisayar donanım, ankara bilgisayar firmaları, notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya ,toner dolum, satş, kartuş
ankara packard bell servisi
ankara toshiba servisi
ankara dell servisi
ankara lenovo servisi
ankara haier servisi
ankara benq servisi
ankara ıbm servisi
ankara nec servisi
ankara lg servisi
ankara grundig servisi
ankara fujitsu siemens servisi
ankara samsung servisi
ankara asus servisi
ankara acer servisi
ankara hp servisi
ankara sony servisi
ankara exper servisi
ankara cbox servisi
ankara msi servisi
ankara casper servisi


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
Yerinde servis hizmeti