Tüm marka ve model notebook'ların orjinal yedek parçaları adaptör, batarya, lcd panel, led panel, klavye, ram, ekran kartı, ankart gibi stoklarımızda olup satışı yapılmaktadır.

    Siz degerli müşterilerimize tavsiyemiz cihazlarınızı daha performanslı ve uzun  süreli kullnamak istiyorsanız tamir veya yedek parçalarda mutlaka orjinal ürün tercih edin. Neden orjinal parça örneğin adaptörünüz, bozuldu ve yenisini alacaksınız. Tüm notebook'lar üretim esnasında belirli bir voltaj'a göre üretilirler ve bu değerleri sadece orjinal adaptör verebilir ve konfigure çalısırlar piyasada bulunan muadil adaptör'ler ise bu voltajı tam anlamıyla karşılayamaz ve kısa sürede sonucu ağır arızalara neden olur. Biz ONR Bilgisayar olarak bu önemi biliyor ve tamamen orijnal parça kullanıyoruz.

ankara lenovo servisi
ankara haier servisi
ankara benq servisi
ankara ıbm servisi
ankara nec servisi
ankara lg servisi
ankara grundig servisi
ankara fujitsu siemens servisi
ankara samsung servisi
ankara packard bell servisi
ankara toshiba servisi
ankara dell servisi
ankara asus servisi
ankara acer servisi
ankara hp servisi
ankara sony servisi
ankara exper servisi
ankara cbox servisi
ankara msi servisi
ankara casper servisi
Notebook Batarya Pil
Notebook Led-Lcd Ekran
Notebook Klavye
Notebook Şarj Adaptörü
Notebook Hard Disk
Notebook Ram Bellek
Notebook Dvd Rw Sürücü
Ankara Bilgisayar Tamir


100. Yıl, A. Ayrancı, Akay, Anıttepe, Aşağıayrancı Atatürk Bulvarı, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Beşevler Beştepe, Beykent, Beysukent, Beytepe, Bilkent, Bilkent Üniversitesi, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cinnah, Çetin Emeç Bulvarı, Çiğdem Mah. Çukurambar, Demirtepe, Dikimevi Dikmen, Emek, G.Osmanpaşa, Gaziosmanpaşa, Hoşdere, İncek, İncesu, Karakusunlar, Kavaklıdere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kolej, Küçükesat, Maltepe, Mebusevleri, Merkez, Meşrutiyet, Mithatpaşa, Mustafa Kemal Mah. Necatibey, Nenehatun, Oran, Öveçler, Seyranbağları, Sıhhiye, Tandoğan, Topraklık, Tunalı Hilmi Tunus Cad. Turan Güneş Bulv. Ümitköy, Y.Ayrancı Yıldız, Yukarı Ayrancı, Yüzüncüyıl

Notebook Anakart Tamiri


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
Yerinde servis hizmeti